Vyberte stránku

O konferenci

3 listopadu 2022 nás čeká 4. ročník konference FórumBD. Zaměříme se v něm na trendy bydlení, vývoj cen v souvislosti s vývojem české ekonomiky a pobavíme se o výstavbě družstevních bytů. Nezapomeneme ani na úsporu energií, nové technologie a legislativu. Program rozdělíme do dvou sálů, v každém budou probíhat prezentace a diskuse k různým tématům.

Už v minulých ročnících jsme se přesvědčili, že setkání velkých bytových družstev pomáhá k jejich dalšímu rozvoji. Hovořilo se o zajímavých obchodních příležitostech, vyměnili jsme si užitečné know-how a získali nové kontakty. Bytová družstva v ČR spravují více než milion bytových jednotek. To mimo jiné znamená správu přibližně 25 tisíc SVJ, z toho jsou 4 tisíce SVJ, kde bytová družstva zajišťují výkon statutárního orgánu.

Konference FórumBD je uzavřená a je určena pouze zástupcům velkých bytových družstev a jejich partnerům. Spolupořadateli konference jsou Česká společnost pro rozvoj bydlení (ČSRB), Svaz českých a moravských bytových družstev (SČMBD) a Družstevní marketingové sdružení česká republika (DMS ČR) za podpory Sdružení nájemníků (SON ČR).

S podporou

Jakým tématům se budeme věnovat

Také letošní ročník konference bude nabitý aktuálními tématy. Program i seznam hostů průběžně doplňujeme. Už nyní víme, že se bude diskutovat o těchto tématech:

Trendy bydlení
vývoj a směřování cen bytů
Vývoj české ekonomiky
Družstevní bytová výstavba
Legislativa bydlení
Energie v bytových domech
Technologie v bytových domech
Trendy ve správě bytových domů

Minulé ročníky konference

Podívejte se na krátký sestřih videí z uplynulých ročníků.

FórumBD 2021

FórumBD 2019

Chcete být partnerem konference?

Jste firma nebo organizace, která spolupracuje s bytovými družstvy, a chtěli byste se konference zúčastnit jako partner? Kontaktujte nás, rádi vám sdělíme podmínky partnerství – konference@forumbd.cz.

Informace pro média

Hana TIETZE

Telefon: +420 602 349 483
E-mail: press@forumbd.cz

Tiskové zprávy a další informace pro média

Máte-li zájem stát se mediálním partnerem konference FórumBD 2022, kontaktujte nás prosím na adrese konference@forumbd.cz.