Vyberte stránku

Konference FórumBD 2020

Navazujeme na úspěšnou konferenci FórumBD 2019 a přinášíme velkým bytovým družstvům další zajímavé informace. Vzhledem ke zdravotní situaci v ČR jsme se rozhodli, že tentokrát přesuneme celou konferenci do online prostoru. 

Mrzí nás, že se neuvidíme, protože osobní setkání považujeme stále za nenahraditelné. Na druhou stranu můžete sledovat všechny příspěvky v pohodlí vaší kanceláře nebo domova a přizvat své kolegy, kterých se budou připravená témata určitě týkat také. Během vysílání můžete pokládat online dotazy a všichni účastníci navíc dostanou k dispozici videozáznam a sborník s nejdůležitějšími postřehy.

 

Partneři konference

Jaké to bylo na konferenci FórumBD 2020

Letos nám hygienická situace nedovolila abychom se potkali osobně. Narychlo jsme proto připravili, poněkud provizorně, konferenci FórumBD 2020 online formou. Samotné vysílání jsme sice napoprvé technicky nezvládli tak, jak bychom si přáli, ale věříme, že obsahově konference přinesla bytovým družstvům řadu zajímavých informací a řešení. Věříme proto, že nám odpustíte technické nedokonalosti naši online premiéry. My jsme na oplátku investovali mnoho času a prostředků, abychom vysílání příště zvládli o poznání lépe.

EED Transpozice povinností

Inteligentní správa

Covid a pacovně právní vztahy (homeoffice)

Covid-19 a správa bytových domů

Družstevní bytová výstavba

Kontakt

Česká společnost pro rozvoj bydlení, z.s.
náměstí Winstona Churchilla 1800/2, Žižkov, 130 00 Praha 3
Ičo: 63831988
tel: +420 777 131 398
email: konference@forumbd.cz